دسته بندی ها

درباره ما

با توسعه و گسترش اینترنت  شیوه های خرید ما به کلی تغییر کرده است منافع و ویژگی های خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

مشتریان قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.مشتریان می‌توانند قبل از خرید به صورت کاملا رایگان مشاوره تلفنی برای انتخاب محصول و کالا را داشته باشند و همچنین فروشگاه اینترنتی کالاسونیک مشتریان عزیز خود را بعد از خرید به صورت کاملا رایگان برای طرز صحیح استفاده از کالا و خدمات پس از فروش راهنمایی می کند.

فروشگاه اینترنتی کالاسونیک  تمرکز خود را در فروش محصولات صوتی و تصویری و لوازم خانگی کوچک و لوازم بهداشتی شخصی متمرکز کرده است.

فروشگاه اینترنتی کالاسونیک بهترین مرجع خرید اینترنتی شما مشتریان عزیز میباشد شما می توانید کالای مورد نظر خود را هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین سفارش دهید و به آسانی درب منزل تحویل بگیرید

کالا سونیک با روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان و روش های پرداخت متنوع امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده فراهم کرده است.

و همچنین تفاوت فروشگاه اینترنتی کالاسونیک با سایر فروشگاه های اینترنتی خرید حضوری در فروشگاه کالاسونیک در اصفهان میباشد.

مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به فروشگاه کالاسونیک محصول مورد نظر را مشاهده و سپس خریداری نماییند .

کالاسونیک با ارائه معتبرترین برندها و همکاری نزدیک با تولید کنندگان و توزیع کنندگان و واردکنندگان  محصولات صوتی و تصویری و لوازم خانگی در ایران تلاش می کند تا در خواست ها و نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد .

ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب وعرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کالاسونیک محسوب می‌شود.