برای پرداخت صورت حساب در سایت کالاسونیک 2 روش وجود دارد

1. پرداخت آنلاین:

در این روش ما دو درگاه امن برای شما خریداران محترم فراهم کرده ایم یکی بانک پارسیان و دیگری بانک ملت وبرای کسانی که در انجام خرید ومتصل شدن به درگاه مشکل دارند می توانند وجه کالای خود را برای ما کارت به کارت کنند.که این شماره کارت متصل به همان حساب درگاه بانک ملت می باشد .

شماره کارت بانک ملت: 6681_4502_3376_6104  به نام دارنده اینماد سایت آقای محمد رجایی می باشد.

هزینه ارسال در پرداخت آنلاین برای رفاه حال مشتریان 10/000 هزارتومان می باشدکه این مبلغ به صورت حساب در زمان پرداخت اضافه می شود.

2. پرداخت در محل:

در این روش پرداخت هزینه در زمان تحویل کالا به مامور پست پرداخت میشود اگر کالای انتخابی شما کمتر از 5 کیلوگرم باشد هزینه ارسال به صورت ثابت 25/000 هزارتومان می باشدواگر کالای شما بالای 5 کیلوگرم باشد هزینه ارسال به صورت ثابت 35/000 هزار تومان می باشد.

 

کالاهای برگشتی:

اگر کالایی به دست شما برسد و به هردلیل کالا مورد تایید مصرف کننده نباشد می توانید با هزینه ارسال خودتان کالا را برگشت داده و وجه کالا را به صورت کامل به شما برگشت داده شود.

اگر کالای که به دست مصرف کننده برسد و کالا در باربری دچار مشکل یا عیوب ظاهری شده باشد کالا در درجه اول رفع مشکل وبعد از آن تعویض می شود.

تذکر

لازم بذکر است که تمامی محصولات تا زمانی که در مرکز مکانیزه کالاسونیک می باشد  قابل تغییر و تعویض می باشد ودرزمانی که کالا از مرکز مکانیزه کالاسونیک خارج شد و وارد مرکز مکانیزه پست جمهوری اسلامی ایران شد از دسترس ما خارج می شود .

پیگیری کالا بعداز خروج کالا از مرکز مکانیزی کالاسونیک به عهده خود مصرف کننده می باشد و باکد رهگیری مرسوله که از طریق پیامک برای شما ارسال می شود قابل پیگیری می باشد 

×