بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کالاسونیک کاملا محفوظ می باشد

خرید حضوری

فروشگاه و نمایشگاه کالاسونیک

                                           

           

  فروش حضوری فروشگاه کالاسونیک با سابقه چندین ساله در فروش و پخش درلوازم خانگی ، صوتی و تصویری می باشد .که با قیمت های مناسب و کالا های با کیفیت و اصلی توانسته مشتریان وفاداری را جذب کند.اکنون با لطف خدای منان تواسته این هدف والا را گسترش دهد و به دنیای مجازی و کسب کار اینترنتی راه یابیم و تا به امروز که چند سال از شروع کار ما میگذرد به درست بودن انتخاب و هدفمان در این مسیر مسرتر شدایم و خرسندیم که در شرایط فعلی که ویروس اپیدمیک کرونا (CVID-19) در کل کشور فراگیر شده با فروش غیر حضوری برای مشتریان فراهم کرده ایم و توانسته ایم در از بین رفتن این زنجیره کمک کرده باشیم و با ارسال به کل کشور توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان فراهم شده .

 

                                                         

سوالات:

 

1- مزایا و معایب فروش حضوری؟

 

مزایا :

  • مشتری می تواند کالا را از نزدیک ببیند و بین چندین محصول کالای مورد نظر خود را انتخاب کند.

معایب :

  •  زمان و وقت زیادی که مشتری برای رفت و آمد باید صرف کند .
  •  در شرایط کرونا ممکن است مشتری خود و خانواده خود را تهدید به کرونا کند.
  •  

2- خرید اینترنی بهتر است یا حضوری؟

 

برای مشتریانی که کاملا میدانند که به دنبال چه محصولی و کالایی هستند بهتر است که با خرید اینترنتی به راحتی کالا را سفارش دهند و بدستشان برسد و شاید در خرید اینترنتی به دلیل وجود رقابت در بین فروشگاه ها بتواند قیمت مناسبتر پیدا کنند حتی اگر در شهر خودشان نباشد .

 

3-چرا خرید اینترنتی؟

 

خرید آنلاین از خرید سنتی راحت‌تر است. تصور کنید که بر روی کاناپه لم داده‌اید و با چند کلیک ساده محصولات مورد نظر خود را سفارش می‌دهید؛ نه زمان زیادی را در ترافیک هدر داده‌اید و نه هزینه اضافی برای سوخت خودرو پرداخت می‌کنید. از صف‌های بی‌مورد هم خبری نخواهد بود. سیستم ارسال (ِDelivery) هم که جای خود را دارد. برخی از فروشگاه‌های آنلاین با تیم پشتیبانی و سیستم توزیع گسترده‌ی خود، خدمات ارسال رایگان را هم برای شما فراهم می‌کنند.و به راحتی می توانید محصولات را باهم مقایسه کنید و به راحتی نظرات افراد مختلف را راجع به محصول در زمان و مکان های مختلف با خبر شویم .

 

 

 

‌‌‌                            

اصفهان خیابان هاتف مجمتع تجاری نور طبقه اول پلاک 65

info@kalasonic.com

031332259760

09022119200